MY

Witajcie! Marifoto, czyli Marysia i Wojtek… Znamy się już tak długo, że historia naszej miłości z każdym dniem staje się coraz ciekawszą i jeszcze bardziej romantyczną opowieścią. Nie ma co ukrywać, po prostu byliśmy sobie pisani. Od początku naszej znajomości tworzymy zgrany duet w życiu prywatnym i zawodowym. Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami, którzy robią to, co kochają najbardziej. Jacy jesteśmy? Z pewnością pozytywnie zakręceni i bardzo kreatywni! Wolne chwile spędzamy najczęściej na łonie natury, szukając inspiracji do naszych niepowtarzalnych i wyjątkowych sesji. Otaczająca nas przyroda efektywnie ładuje nasze pokłady twórczości. Różni, niczym dwa przeciwstawne bieguny a jednocześnie bardzo podobni. Marysia to zdecydowanie ta szalona, zwariowana część Marifoto. Potrafi zaskoczyć, wzruszyć i rozśmieszyć dosłownie każdego. Niestraszna jej wspinaczka na wysoką górę, leżakowanie na mokrej trawie, czy chlapanie się błotem, a wszystko po to by uchwycić te chwile, które obrazują piękno Waszego serca i osobowości. Wojtek – to ogromna dawka optymizmu, opanowany i spokojny, mistrz organizacji i ekspert od spraw technicznych. Razem tworzymy historię chwil i emocji zamkniętych w magicznych kadrach. Naszą jedność, a zarazem odmienne charaktery najlepiej oddają reportaże ślubne: dwa spojrzenia – męskie i damskie gwarantują niezwykłe udokumentowanie każdego momentu tego jedynego, najważniejszego dnia. Sami już jesteśmy po ślubie i wiemy doskonale jak ważne są wspomnienia, ulotne chwile, które chcemy zatrzymać na zawsze przy sobie.

WOJTEK

Jak mówi Marysia: „Wojtek, oaza spokoju, cierpliwości, mistrz ciętej riposty. Ma ogromne poczucie humoru. Pełen empatii do ludzi i otaczającego go świata. Najbardziej cierpliwa osoba, jaką znam, a wiem co mówię, bo wytrzymać czasem ze mną to nie lada sztuka. Zawdzięczam mu wiele, przede wszystkim to, że to właśnie On zaszczepił we mnie miłość do fotografii i wspiera mnie w realizacji moich celów i marzeń. Od niepamiętnych czasów pasjonat komputerów, motoryzacji i technologii. Jego widok w ekstazie projektowania i tworzenia jest bezcenny dla oka. Uwielbia poznawać i uczyć się nowych rzeczy. Ma też bystre oko i niebanalne pomysły. Uwielbiam z Nim pracować, bo rozumiemy się bez słów a tym samym wzajemnie się uzupełniamy.”

MARIA

Ciężko pisać o sobie, Wojtek mówi, że artystyczna ze mnie dusza i ciągle poszukuję czegoś nowego, a szalone pomysły to moja siła napędowa. Pewnie ma rację, w końcu nikt nie zna mnie lepiej. Uwielbiam zatrzymywać emocje towarzyszące ważnym chwilom. Uwielbiam portret, poznawać ludzi i ich osobowości. Inspirują mnie krajobrazy, barwy, filmy, muzyka, światło, ale przede wszystkim ludzie. Każda sesja, każda poznana osoba daje mi niesamowitą energię do dalszych działań i wnosi powiew radości. To właśnie ludzie i ich historie są dla mnie nieskończonym źródłem inspiracji. Często się wzruszam, nawet w różnych dziwnych chwilach, ale równie często się śmieje. Ciągle się uczę, bo chcę być coraz lepsza w tym, co robię, w tym co kocham. A robię to nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla Was, żeby uchwycić Wasze najpiękniejsze i najważniejsze chwile, które będziecie mogli zatrzymać przy sobie na zawsze w formie fotografii.

Ale to tylko mała cząstka mnie! Prawdziwa ja budzi się po drugiej stronie aparatu. Jeśli chcesz mnie bliżej poznać to zapraszam Cię do mnie na sesję. Będzie mi bardzo miło Ciebie poznać. :)

BACKSTAGE

OFERTA

Marifoto wykonuje:

– reportaże ślubne
– reportaże okolicznościowe (np. komunie, chrzciny)
– sesje noworodkowe
– sesje dziecięce
– sesje rodzinne
– sesje brzuszkowe
– sesje portretowe
– kobiece
– akty
– sesje indywidualne

Zdjęcia możemy wykonać w naszym studio lub umówić się na sesje w plenerze.
Działamy na terenie województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego,
ale dojazd do innego miasta, w celu wykonania dla Was sesji zdjęciowej/ reportażu, nie stanowi dla nas problemu:)

Jeśli macie pomysły na sesje, z chęcią się o nich dowiemy i na pewno razem uda nam się stworzyć piękne kadry. Ale nie martwcie się też jeśli ich nie macie, mamy pełno pomysłów w głowie, które z chęcią z Wami zrealizujemy dostosowując je do Waszych temperamentów i zainteresowań. Nam zależy przede wszystkim na uchwyceniu emocji, bo to one plus światło tworzą fotografie, które staną się pamiątką na lata.
Ceny sesji/ reportażu uzależnione są od wybranego pakietu. Skontaktujcie się z nami by dowiedzieć się szczegółów o danej sesji i otrzymać aktualny cennik.

Zapytania i zamówienia prosimy składać na adres: marifoto@op.pl

Zobacz nasze gotowe produkty

Zapisz