Romantic Copper | romantyczna sesja |Warszawa|

Jestem bardzo romantyczną duszą, a fotografia często pozwala mi się przenieść do mojego baśniowego świata, pełnego miłości i radości. Uwielbiam zabawę światłem, nieoczywistości, nieostrości. Romantycznie, zmysłowo i tajemniczo w odcieniach miedzi i blasku jeziora powstała ta sesja. Przecudnej urody Ewa, która onieśmiela mnie swoją zmysłowością, pięknym spojrzeniem i delikatnością. Przepiękny makijaż Koletki i fryzurka z  moim ukochanym warkoczem, bez wątpienia nadały romantyczny charakter sesji. Dopełnieniem była suknia od Sylwii Kopczyńskiej, która pięknie unosiła się w podmuchach wiatru. Ten piękny kolor, przywodzi mi na myśl najpiękniejsze romantyczne obrazy. W jednej chwili miałam wrażenie, że przeniosłam się w inny wymiar i mam nadzieję, że i Wam spodoba się ten mój romantyczny świat.

„Odkąd cię pokochałem, moja samotność zaczyna się dwa kroki od ciebie…”
Jean Giraudoux

romantic copper romantyczna sesja romantic-copper-2 romantic-copper-3 romantic-copper-4 romantic-copper-5 romantic-copper-6 romantic-copper-7 romantic-copper-8 romantic-copper-9 romantic-copper-10 romantic-copper-11 romantic-copper-12 romantic-copper-13 romantic-copper-14

Sesja powstała przy współudziale kilku osób, którym tutaj z całego serca chcę podziękować.
Koletce za cudowny makijaż i fryzurkę, Julii za piękną oprawę florystyczną, Magdzie za delikatną koronę do włosów, Karolinie z Ilustratyw za przepiękne dodatki i oczywiście nie mogę  nie wspomnieć o przepięknej papeterii Magdy ze Stylleter która dopełniła wrażenie całej sesji.

Zdjęcia: marifoto
Papeteria: Stylleter
Drewniane dodatki: Ilustratyw
sukienka: Sylwia Kopczyńska
makijaż i fryzura: Collette
florystyka: Studio Flora
tort: Sweet Studio
ozdoba do włosów: A dream twig – Wedding Accessories
Modelka: Eva

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *