MARTA

Sesja dziecięca

Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku wspaniałych projektach fotograficznych Marysi, czego efektem są przepiękne zdjęcia moje i córci.  Ma oryginalne pomysły, robi przepiękne zdjęcia i co również bardzo ważne, potrafi stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach. Atmosfera pracy była naprawdę świetna, mimo iż ograniczało nas wiele czynników np. humorki małej. W zwykłych ujęciach odnajduję magię i to właśnie widać w pracach. Marysia to profesjonalistka w każdym znaczeniu tego słowa. Profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że współpraca z Nią to czysta przyjemność. Zdjęcia zachwycają wszystkich bez wyjątku! Z całego serca polecam i jeszcze raz dziękuję!

MARTA

Sesja portretowa

„Marysia- kobieta niesamowita, miła i baaardzo wesoła. w dwie minuty potrafiła mnie rozśmieszyć, co wcale nie jest łatwe. Sesja foto- hmmm ja przed aparatem jestem jak „drewno” ale z podejściem Marysi do każdego człowieka indywidualnie, było naprawdę super. Po pierwszych cyknięciach i super dowcipach Marysi cały mój stres minął i to bez użycia alko. Fotki- heh po prostu cudo, dosłownie zakochałam się w sobie na tych zdjęciach. Nie sądziłam że można ze mnie wyciągnąć coś tak ładnego. Popadłam w samo zachwyt jak je zobaczyłam. Co tu mówić są BOSKIE!!! Ogólnie- gorąco dziękuje i POLECAM!!! naprawdę warto zainwestować bo super pamiątka i super zabawa”

PAULINA

Sesja brzuszkowa

Marysia jest ciepłą i miłą osobą, pełną pasji i pomysłowości. Dzięki jej osobowości i ogromnemu zaangażowaniu powstały piękne zdjęcia, którymi zachwyca się cała nasza rodzina, znajomi i oczywiście my. Gorąco polecam współpracę z Marysią, czy to sesja „brzuszkowa” czy dziecięca, do zdjęć powracamy często i z uśmiechem na twarzy ,no i już nie możemy doczekać się sesji Ślubnej.

ADA

Sesja brzuszkowa i noworodkowa

Wydaje mi się, że zamiast zachwalać fotografie wystarczyłoby zainteresowanym pokazać kilka fotek.
Nawet laik dostrzeże to, co ze zdjęć aż bije. Wszystkie te zdjęcia maja w sobie to bardzo ważne COŚ, są magiczne i wręcz żyją swoim własnym życiem. Są wzruszające, są śmieszne ale przede wszystkim są niepowtarzalne i oryginalne. Maria to naprawdę fotograf pełna pasji, entuzjazmu i wspaniałych pomysłów! a do tego jeszcze z całą gamą nietypowych rekwizytów oraz ciekawych i pełnych uroku miejsc. No i co jeszcze bardzo ważne cały dzień zdjęciowy mija tak szybko i w miłej atmosferze, że nawet nie było kiedy się zmęczyć mimo ciążącego już brzuszka :) polecam gorąco
Serdecznie polecam  każdemu, kto chce zamknąć wspomnienia w jednym kadrze. W każdym zdjęciu widać pasję, której można tylko pozazdrościć. Doskonale podejście do niemowlaka, pełen profesjonalizm oraz doskonałe warunki, no i ta cierpliwość, która przy tak ruchliwym dziecku była naprawdę niezbędna! Zdjęcia przepiękne, budzą zachwyt każdego kto je ogląda. Serdecznie dziękujemy za cudowną sesję naszego synka i gorąco polecam.

PAULINA I MARCIN

Sesja narzeczeńska

Kochana Marysiu, jeszcze raz chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za piękne zdjęcia i niepowtarzalną Sesję Narzeczeńską. Zależało nam, aby zdjęcia były zarówno oryginalne, jak i naturalne, a Twoje zdjęcia zawsze takie wychodzą . Fotografie te stały się nie tylko fantastyczną pamiątką, ale również pomogły nam stworzyć unikalny prezent dla naszych rodziców. Uważamy, że Marysia ma ogromny talent, dlatego też z całego serca polecamy każdemu, kto chciałby uwiecznić ważne momenty w swoim życiu. Paulina&Marcin

PATI

Sesja brzuszkowa

Sesja brzuszkowa Profesjonalizm i kreatywność to coś co charakteryzuje MariFoto. Podczas sesji panowała miła i swobodna atmosfera. Zdjęcia bardzo piękne, szybka realizacja. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystkim gorąco polecamy. Patrycja i Paweł

ANETA

Sesja portretowa

Pracowałam z Marysią przy trzech sesjach. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy. Marysia jest osobą bardzo wrażliwą, kreatywną i ma „dobre oko” Podczas sesji nigdy nie czułam się skrępowana, już od pierwszego spotkania było dużo tematów do rozmów. Pani Fotograf do każdego podchodzi indywidualnie, nie liczy czasu, w każdej modelce pragnie wydobyć to, co naturalne i najpiękniejsze.

KASIA I TOMEK

Zakochani

Marifoto to gwarancja rewelacyjnych zdjęć. Marysia i Wojtek potrafią stworzyć niesamowity klimat podczas sesji, który pozwoli nawet najbardziej zestresowanej osobie czuć się swobodnie przed obiektywem. Miliony pomysłów, instruktaż w trakcie sesji i profesjonalizm w najlepszym tego słowa znaczeniu z dużą dozą humoru – te cechy sprawiają, że na pewno nie była to nasza ostatnia sesja z zespołem Marifoto.

KASIA I KRZYŚ

Zakochani, sesja brzuszkowa, sesja noworodkowa

Zdjęcia od Marifoto to gwarancja uchwycenia i uwiecznienia cudownych momentów. W naszym przypadku były to zarówno chwile narzeczeńskiego zakochania jak i oczekiwania na macierzyństwo i ojcostwo oraz pierwsze tygodnie naszej Kruszynki, a w planach mamy znacznie więcej. Towarzyskość i entuzjazm Fotografów sprawiają, że podczas sesji zapomina się o obiektywie i oddaje świetnej zabawie w rodzinnej atmosferze. W ten sposób powstają zdjęcia, które mimo pozowania mają w sobie sto procent naturalności, a widoczne na nich uśmiechy i radość są w pełni autentyczne. Marysia i Wojtek potrafią wyczarować słoneczne zdjęcia nawet przy pogodzie niezachęcającej do uśmiechów. A kreatywność Marysi w wymyślaniu i przygotowywaniu zachwycających stylizacji nie zna granic. Efekty są więcej niż rewelacyjne! Polecamy Marifoto wszystkim, którzy chcą powiedzieć „chwilo trwaj” i zatrzymać ją na pamiątkę w postaci pięknych kadrów.

OLA I WŁADEK

Zakochani

Sesja z MariFoto to nie sama sesja, pozy, dopasowywanie się do technicznych niuansów… To przede wszystkim spotkanie – wielowymiarowe, gdzie na pierwszym miejscu jest Osoba fotografowana, a nie Fotograf. „Spokojnie, mam nadzieje, ze uda mi sie wprowadzić spokój i rozluźnienie na sesji:) Staram sie, żeby to był bardziej spacer, gdzie Wy sobie rozmawiacie […]. Nie gryzę, nie szczypię, za to dużo sie uśmiecham:):) I właśnie nie chcę, żebyście pozowali, bo chcę Was takich naturalnych, bo ważne by pokazać Wasze uczucia:)” – te słowa zaowocowały cudną (pierwszą w życiu) sesją styczniową (narzeczeńską) – próbą generalną przed naszą sesją narzeczeńską.

Po sesji otrzymujecie niezły pakiet:

Po pierwsze – dużą ilość różnorodnych zdjęć – wszystkie chce się wywołać i powiesić na ścianie ☺ Co ważne – nie dostajecie okrojonego wyboru, spełniającego tylko wizję Fotografa, ale również takie, które podobają się Fotografowi może mniej, ale mają szansę spodobać się samym zainteresowanym (co oczywiście nie oznacza otrzymania tysiąca nieprzebranych zdjęć ? ).

Po drugie – dużą dawkę pozytywnych emocji dla siebie samego i otoczenia. (I tak na przykład sesję narzeczeńską polecam szczególnie na krótki czas przed ślubem – kiedy nerwy biorą górę, a przyszły małżonek doprowadza do szału ? – po sesji następuje renesans uczuć – naprawdę!)

Po trzecie – siłę i chęć do własnych działań codziennych oraz… pewność siebie. MariFoto potrafi wychwycić i uwiecznić to „coś”, co drzemie w Tobie i nawet o tym nie wiesz lub dawno o tym zapomniałeś/aś. (Na sesji portretowej – po raz pierwszy zobaczyłam siebie w innej odsłonie, myślę że tej bliższej mojemu prawdziwemu ja ? )

Sesje z MariFoto zatem to również sesje terapeutyczne – efekty czuć już w trakcie oraz długo po spotkaniu ☺

Spotkania z Marifoto otwierają, inspirują, odprężają… Perfekcja, ciepło, empatia i to „coś”,  co niesamowicie pomaga w nawiązaniu relacji fotograf-model, człowiek-człowiek, a także mega zaangażowanie i głowa pełna pomysłów – bardziej lub mniej zwariowanych ☺ – wszystko to sprawia, że gorąco polecamy i zachęcamy do skorzystania z usług Studia MariFoto!

BASIA

Sesja kobieca

Zanim opiszę osobę Marysi (MariFoto) chciałabym tylko krótko wspomnieć, że jako młody naukowiec dużą wagę przykładam do szczegółów powierzonego „zadania”, które na pozór mogą wydawać się mało istotne. Jestem botanikiem dlatego będę posiłkowała się procesem biologicznym.

Najłatwiej będzie mi to porównać do uprawy róży. Planując wysianie nasionka musimy pamiętać o wybraniu odpowiedniego podłoża (miejsce sesji) dostosowanego do gatunku rośliny (każdy z nas jest wyjątkowy i tylko odpowiednio dobrana sceneria wydobędzie z nas to co najlepsze). Marysia jest osobą bardzo zdolną, pełną pomysłów i inicjatyw w planowaniu, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Od sesji ciążowej, po sesje dziecięce, rodzinne i ślubne a na sesjach kobiecych kończąc. Spośród grona fotografów MariFoto wyróżnia się pełnym zaangażowaniem w czasie sesji. Oprócz bycia fotografowaną miałam przyjemność widzieć Marysię w czasie sesji dziecięcej. Niesamowite doświadczenie. Obraz osoby oddającej się w pełni swojej pasji jest najpiękniejszym widokiem na ziemi. Miałam wrażenie, że każda cząstka Marysi wykonuje zdjęcia. A fotografie? Przepiękne. Widziałam tysiące zdjęć, ale te są po prostu niepowtarzalne i prawdziwe. Na każdym z nich malują sie emocje, a nie tak łatwo je uchwycić. To prawdziwa sztuka, a zarazem wyraz doświadczenia i potwierdzenie umiejetności.

Kolejnym stadium w naszej biologicznej podróży jest wzrost rośliny (szczegółowe ustalenia sesji). W tym czasie Marysia dokłada wszelkich starań, abyśmy pamiętali nawet o najmniejszych szczegółach, które mają wpływ na jakość wykonanych zdjęć. Marysię charakteryzuje duży zapał w zdobywaniu wiedzy dot. technik fotografowania i umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy. Jest bardzo ambitna, zależy jej na dalszym kształceniu się, dlatego bardzo chętnie podejmuje nowe wyzwania.

Kulminacją tego biologicznego procesu jest pojawienie się pięknie kwitnącej róży (wspaniałych kadrów zdjęciowych), ale to nie wszystko. Tak jak wspominał Antoine de Saint-Exupéry w pięknej opowieści o Małym Księciu i jego Róży stajemy się odpowiedzialni za to co oswajamy. Po wspólnej pracy, gdy sesja zmierza ku końcowi, relacja przeradza się w wyjątkową przyjaźń.

Nie znam osoby, która tak harmonijnie jak Marysia łączyłaby profesjonalizm z ciepłem, cierpliwością i optymizmem.