Odkąd pamiętam kwiaty magnolii zachwycały mnie swoją strukturą, dostojnością i szlachetnością. Uwielbiałam je muskać i wąchać, patrzeć na ich faze kwitnienia. Od dłuższego czasu też marzyła mi się sesja, gdzie właśnie magnolia byłaby pięknym akcentem. I tak pewnego wieczoru, podczas jednej z wieczornych rozmów z Agatą powiedziałyśmy robimy sesje stylizowaną. Moim celem było żeby nie była to zwykła stylizacja ślubna a opowieść o miłości. Ta sesja to dowód na to że wystarczy spotkać odpowiednie osoby na swej drodze a sfera marzeń nie staje się już tak odległa.

Tego dnia było wietrznie, zimno, czuć było ciszę natury, szum drzew i śpiew ptaków co potęgowało nastrój całej sesji. Czuło się jakby w jednej chwili świat się zatrzymał. Dwie siostry o anielskiej urodzie idealnie wpisały się w klimat sesji. Każda z nich inna, każda piękna, uzupełniały się w każdym aspekcie. Tajemniczość, magia, kobiecość, zmysłowość to było główną ambicją tej sesji, a oprócz tego szczypta prawdziwej siostrzanej miłości. Ta sesja to spełnienie moich małych marzeń i mam nadzieję, że i Wam się ona spodoba. Zapraszam Was do mojego świata pełnego magii i pięknego światła.

Zdjęcia: MARIFOTO

Organizacja & papeteria: LOVE PRINTS STUDIO

Suknie ślubne: MOONS VARSOVIE

Opaski: DECOLOVE

Słodkości: SLODKA GOSPOCHA

Modelki: Sylvia & Eve

Dziękuję bardzo wszystkim którzy pomogli w realizacji tej sesji, w szczególności Agacie, Pawłowi za pomoc i uśmiech na sesji i cudownym modelkom, które dały mi szczyptę magii.

MASZ DO NAS PYTANIA?

Jesteś zainteresowany naszymi usługami lub chcesz zadać nam pytania?